en İYİ HİZMET...

İHRACAT HİZMETLERİ

En kalitelisini, Dalında ki tazeliği ile Dünya'ya ihraç ediyoruz...

Firmamız gida güvenliğini ve kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensiplerini göz önünde bulundurarak kuruluş amacına uygun olarak yaş meyve ve sebze ihracatı gerçekleştirmektedir. Ürünlerin toplanmasından,ayrıştırılmasına(boylamaya) ve kalite incelemesine kadar bütün safhaları en son teknoloji makinalar kullanılarak gerçekleştirmektedir.Doruk Sebze Meyve özenle seçip son teknoloji makinalarla ambalajladığı ürünlerini yine ayni şekilde son teknoloji soğutmalı tırlar ile siz müşterilerine ulaştırmaktadır.

 

ÜRÜN TEDARİK&PAKETLEME&SEVKİYAT

Firmamız gida güvenliğini ve kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensiplerini göz önünde bulundurarak kuruluş amacına uygun olarak yaş meyve ve sebze tedariki sağlamaktadır.Market,Otel,Restorant,iç pazar kriterleri önceliğinde,yüksek teknolojiye sahip tesisimizde yaş meyve ve sebze işleme,paketleme,depolama,kontrol ve taşımacılığını yapmaktayız.

 

AMBALAJ MALZEMELERİ TEDARİKİ

Meyve ve sebzeleri iştah açıcı hale getiren ambalajlarıdır. : Taze meyveleriniz için ahşap, karton veya karma kasalar ve ek olarak tüm ambalaj malzemeleri tedariki sağlamaktayız.

Meyve ve sebze işletmesi  olarak, müşterilerimizin arzularını ve ambalajlara olan özel beklentilerini biliyoruz. Ürünleriniz için tam ihtiyaca göre ambalajlar sağlıyoruz. İster çekirdekli meyveler, sebze, otlar veya kırmızı meyveler olsun,ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılıyoruz.

 

GÜMRÜK DANIŞMANLIĞI

Firmamız İhracatı yapılacak ürünün kanunlar ve diğer mevzular çerçevesinde mal sahibinin isteği doğrultusunda gümrük ve ilgili kuruluşlarda ki işlemlerini tamamlanarak sonuçlandırır.

İhraç edilmesi düşünülen ürünün Gümrük Tarife İstatistik Pozisyon numaralarının tespit edilmesi. Ürünün türüne göre İhracat Birlikleri üyelik kayıt işlemlerinin yapılması. Ürünlerin araçlara yüklenmesi ve gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Uygun evrakların tamamlanmasından sonra gümrük çıkışı için gerekli olan beyannamenin düzenlenmesi.Beyanname kabul edildikten sonra tescil edilmesi ve muayene ile tespitlerin gerçekleştirilmesi.Teminat mektrupları çözümü.İhracatın sona ermesinden sonra bütün işlemlerin muhasebe işlemlerinin yapılması ve arşiv dosyalarına işlenmesi.

Bizi Takip Edin