HAKKIMIZDA...

En kalİtelİsİnİ, Dalında kİ tazelİğİ İle Dünya'ya İhraç edİyoruz...

2009 yılında Antalya’da kurulan Doruk Komİsyonculuk Paketleme Ltd. Ştİ. kurulduğu günden bu yana yenİ yatırımlar ve çalışmalarla süreklİ olarak kendİnİ yenİleyen modern bİr İşletmedİr.

İşletmemiz üretimin, hammadde seçiminden tüketiciye ulaşana kadar olan sürecin her aşamasını titizlikle ele alır. Doruk Komisyonculuk Paketleme Ltd. Şti. Antalya Merkez Toptancı Hal kompleksi içerisinde faaliyet göstermektedir. İşletmemiz mevsiminde taze meyve sebze tedariği sağlamakta olup paketleme faaliyetlerimizi de son sistem, modern tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.Tesisimizde soğuk hava depolama ve paketleme üniteleri bulunmaktadır. Firmamız, yaş meyve ve sebzenin temin edilip paketlenmiş ürün haline getirilmesinden müşteriye ulaşmasına kadar olan tüm aşamalarında sağlık ve kaliteden taviz vermeden zamanında ve kaliteli ürünler sunmayı kurulduğu ilk günden itibaren ilke edinmiştir. Tesisimizde, her çeşit yaş meyve ve sebze temizlenmekte, boylanmakta, paketlenmekte ve muhafaza edilmektedir. Ürünler ağırlık-boy dağılımına, sipariş ve gıda kodeksine uygun olarak paketlenmektedir. Ürünler frigolu araçlarla gönderileceği yurtiçi ve yurtdışındaki bölgelere sevk edilir. Sevk edilen ürünlerin izlenebilirliği mevcuttur. Ürünü, üretimden sizlere ulaşıncaya kadar dalındaki tazeliğiyle sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın ana prensipleri arasındadır. Tesislerimizde Domates çeşitleri, Biber çeşitleri, Kabak, Brokoli, Havuç, Fasulye, Patlıcan, Salatalık, Kırmızı Lahana, Ayva, İncir, Armut, Çilek, Kiraz ve mevsiminde temin edilebilen tüm taze meyve ve sebzeleri itina ile işlemekteyiz.

AGRİDOR Tüm dünyada tescilli markamızdır.

neden bİZ!!

DAİMA TAZE!!!

YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP TESİSİMİZDE AGRIDOR MARKAMIZLA TÜRKİYE'DE ÜRETİLEN HER TÜRLÜ YAŞ MEYVE VE SEBZE İŞLEME, PAKETLEME, DEPOLAMA, KONTROL VE TAŞIMACILIĞINI YAPMAKTAYIZ.


PAKETLEME & DEPOLAMA

MODERN BİR MEYVE SEBZE PAKETLEME TESİSİ OLARAK HİZMET VERMEKLE BİRLİKTE,AYNI ZAMANDA TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR SOĞUK ZİNCİR DEPOLAMA MERKEZİ OLAN TESİSİMİZ,GIDA GÜVENLİĞİ VE KALİTE STANDARTLARINA SAHİPTİR.


TARLADAN SOFRAYA İZLENEBİLİRLİK

ÜRÜNLERİN DİKİMİNDEN HASADINA KADAR,TESİSİMİZE GELEN ÜRÜNLERİN PAKETLEME VE SEVKİYAT AŞAMASI DA DAHİL TÜM SÜREÇLERDE GIDA GÜVENLİĞİ VE KALİTE SORUMLULUKLARI TİTİZLİKLE YERİNE GETİRİLMEKTEDİR.ÜRÜNLERİMİZ ''TARLADAN SOFRAYA'' POLİTİKASIYLA EN KISA SÜREDE VE EN GÜVENLİ YOLDAN TÜKETİCİLERE SUNULMAKTADIR.

Bizi Takip Edin